Dzisiaj jest: 19 Kwietnia 2024    |    Imieniny obchodzą: Adolf, Leon, Tymon

misje26.11.2015 r. Samorząd Uczniowski przy współpracy z rodzicami przygotował ”kiermasz domowych słodkości” w ramach realizacji zadań, wynikających z akcji  „Adopcja na odległość”.
Tradycyjnie już w ten sposób społeczność szkolna zbiera fundusze, które przekazujemy afrykańskim podopiecznym. To dzięki każdej symbolicznej złotówce nasze "adopcyjne dzieci" mogą uczyć się i godnie egzystować w swojej afrykańskiej ojczyźnie.

W tym miejscu pragniemy podziękować naszym mamom, które za każdym razem zaskakują nas coraz bardziej wymyślnymi i pysznymi łakociami.
Dziękujemy także Paniom ze Stowarzyszenia Aktywna Wieś z Niewina Borowego za wsparcie naszej akcji charytatywnej na rzecz Misji.
Tego dnia w naszej szkole było pysznie i niesamowicie słodko.
Prawdę mówiąc niektórzy (głównie gimnazjalistki) marudzili nieco, że przybędą jakieś tam zbędne kilogramy…. ale cóż nikt nie ośmielił się odmówić "grosika" na szczytny cel.

Maria Porucznik