Dzisiaj jest: 28 Kwietnia 2024    |    Imieniny obchodzą: Waleria, Ludwik, Paweł

To się zdarzyło, czyli rzecz "O ślubowaniu gimnazjalistów..."

ślubowanieDnia 26 października 2016 roku w Gimnazjum w Wyszkach miała miejsce wyjątkowa uroczystość! Uczniowie klas pierwszych zostali  oficjalnie przyjęci w poczet społeczności szkoły. Na sali gimnastycznej zebrali się starsi koledzy i nauczyciele, ale też Pan i Pani Dyrektor, zaproszeni goście i rodzice. Wszyscy w skupieniu uczestniczyli w podniosłej chwili ślubowania, a później wysłuchali części artystycznej. Były życzenia, kwiaty i upominki.

Nie obyło się też bez tradycyjnych „otrzęsin”, które przygotowali i przeprowadzili przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Było wiele śmiechu i zabawy… Po oficjalnej części odbyła się zabawa taneczna.
Życzymy  Pierwszoklasistom, aby ich pobyt w naszej szkole obfitował w dobre i radosne chwile. Powodzenia!

Wychowawczynie klas pierwszych

Agnieszka Twarowska

Bożena Pierzchało

W fotogalerii kilka fotek - zapraszamy