Dzisiaj jest: 27 Kwietnia 2024    |    Imieniny obchodzą: Felicja, Teofil, Zyta

Ufff... nareszcie wakacje:)

28 czerwca w całej Polsce szkoły podstawowe, gimnazjalne i średnie uroczyście kończyły zajęcia w roku szkolnym 2012/2013. Nasza szkoła tak jak wszystkie dzień ten świetowała z radością. Radość byłaby jeszcze większa, gdyby nie rozstania, które są nieodłączną częścią pracy w szkole.

Zaczęliśmy Mszą świętą w naszym kościele. Ks. Grzegorz wygłosił homilię, w której przypomniał, że zawsze powinniśmy pamiętać, kim jesteśmy i czego nas uczono.

Potem w szkole pożegnaliśmy absolwentów, najlepsi uczniowie otrzymali nagrody i wyróżnienia. A nad wyszystkim czuwała i organizowała p. Maria Porucznik - opiekunka SU i wychowawczyni kl. IIIC (p. Porucznik dziękujemy i gratulujemy). Tak było na hali sportowej, gdzie świetowali uczniowie klas IV - VI szkoły podstawowej i całe gimnazjum.

Natomiast na holu głównym w szkole podstawowej swoje "laurki" odbierali nasi najmłodsi - przedszkolaki i klasy I - III.

Były wzajemne podziękowania i życzenia.

A w fotogalerii można spóbować znaleźć siebie lub swoich znajomych, zapraszamy - tu link (zdjęcia z hali sportowej).

Kliknij w "czytaj więcej", aby zobaczyć zdjęcia z rozdania nagród naszych najmłodszych, naprawdę warto:)