Dzisiaj jest: 29 Marca 2024    |    Imieniny obchodzą: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

Wyjazd najmłodszych przedszkolaków do Tęczowej Krainy

maluchy"Zabawa jest nauką, nauka zabawą. Im więcej zabawy, tym więcej nauki.”

Glenn Doman

Dnia 04.06.2013r. w ramach obchodów Dnia Dziecka najmłodsza grupa przedszkolaków, 3-4-latków pojechała do Tęczowej Krainy, aby bawić się na całego. Dzieci były w swoim świecie beztroskiej zabawy. Podczas trzygodzinnej zabawy dzieci miały do dyspozycji basen z piłkami, tory przeszkód, samochodziki, zjeżdżalnie, zabawy przy stolikach, zabawy w tunelu, z chustą animacyjną i wiele innych.

Dużym zainteresowaniem dzieci cieszyła się Pani, która malowała buźki naszym przedszkolakom. Kolorowe, piękne makijaże na buziach dzieci były nie lada atrakcją. Po godzinnej zabawie trzeba było się posilić, by mieć siłę na dalszą zabawę, dlatego też dzieci otrzymały gorący posiłek, który zajadały z apetytem.

Jak już brzuszki były pełne przyszła pora na zabawy z balonami, z których powstawały niesamowite zwierzaki i inne ciekawe zabawki. Bańki mydlane stworzyły niepowtarzalną, bajeczną atmosferę i wywołały uśmiechy na buziach najmłodszych.

Dzieci choć troszkę zmęczone, lecz bardzo zadowolone wróciły do przedszkola, a całą drogę powrotną zafascynowane wyjazdem opowiadały swoje przeżycia.

Anna Wyszkowska-Kondraciuk