Dzisiaj jest: 20 Kwietnia 2024    |    Imieniny obchodzą: Agnieszka, Teodor, Czesław

Dzień Matki 2013

Dzień Matki28 maja w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Matki. Na uroczystość licznie przybyły zaproszone Mamy. To bardzo dobrze, że ustalono taki dzień, w którym przynajmniej raz w roku wszyscy uprzytomnią sobie, a Mamy odczują jak ważna jest ich rola w życiu i jak bardzo Je kochamy.

Na tę okazję dzieci z przedszkola, oddziałów przedszkolnych i klas I-III wraz ze swoimi paniami przygotowały bogaty program artystyczny. Były ciepłe słowa, piosenki i wiersze. Nie zabrakło też humorystycznych scenek przedstawiających „codzienność”, która nie zawsze jest różowa. Następnie dzieci zaśpiewały Mamom „Sto lat” i wręczyły piękne laurki. Mamy nie kryły swego wzruszenia. Dopełnieniem uroczystości był „słodki poczęstunek”. Przy kawie i cieście Mamy miały okazję podzielić się swoimi odczuciami i wrażeniami.

Na zakończenie uroczystości wójt naszej gminy Pan Ryszard Perkowski oraz dyrektor szkoły Pan Jan Falkowski wszystkim Mamom z okazji ich święta złożyli serdeczne życzenia.

Krystyna Zabrocka

Link do fotogalerii - zapraszamy