Dzisiaj jest: 29 Marca 2024    |    Imieniny obchodzą: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

Miś Dobromiś na spotkaniu z dziećmi

28 lutego 2013r. przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim spotkali się z najmłodszymi dziećmi w szkole. Celem spotkania było uświadomienie dzieciom zagrożeń, jakie niosą ze sobą zabawy zimowe.

Prowadzący spotkanie uczyli dzieci podstawowych zasad jakich należy przestrzegać w drodze do szkoły i podczas zabaw na podwórku, szczególnie w pobliżu zamarzniętych zbiorników wodnych. Przypomniano również jak należy zachować się w przypadku ataku ze strony agresywnego psa. Największym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się policyjna maskotka Miś Dobromiś, który również opowiadał, jak należy bezpiecznie się zachowywać.

Katarzyna Kristosiuk

Zdjęcia w fotogalerii - link