Dzisiaj jest: 11 Grudnia 2023    |    Imieniny obchodzą: Waldemar, Damazy

"Nasze drogie MAMY..." - Szkolny Dzień Matki

dzień matki„Nasze drogie Mamy, bardzo Was kochamy.
Za miłość, dobroć i starania składamy Wam podziękowania”.

Te słowa towarzyszyły tegorocznym obchodom Dnia Matki w naszej szkole. Uroczystość miała miejsce 24 maja, a uświetnili ją swoją obecnością, oprócz mam, zaproszeni goście: dyrektor BS O/Wyszki p. Barbara Wyszkowska – Perkowska oraz dyrekcja szkoły – p. Jan Falkowski i p. Marta Warpechowska. Specjalnie na tę okazję mali artyści z oddziałów przedszkolnych i kl. I-III przygotowali niezwykły program telewizyjny.

W „ramówce” znalazły się znane i lubiane audycje, a wśród nich: „Od przedszkola do Opola”, „Pierwszaki w ogrodzie”, „Pytanie na śniadanie”, serial „R jak rodzina” i „Sąd rodzinny”. Były też reklamy i „Chwila z piosenką”. Największy aplauz zdobył jednak występ grupy  kabaretowej stworzonej  na tę wyjątkową okazję, która zaprezentowała najnowszą wersję piosenki „Ona tańczy dla mnie”. Nie zabrakło też życzeń dla mam, podziękowań i upominków. Dopełnieniem uroczystości był „słodki poczęstunek”.
Mam nadzieję, że takie dni, jak ten, pozwalają chociaż na chwilę zapomnieć o troskach i kłopotach.
W przygotowanie uroczystości włączyło się wiele osób, którym serdecznie dziękuję.

Agata Wyszkowska

Zdjęcia w fotogalerii (link)

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach