Dzisiaj jest: 25 Maja 2024    |    Imieniny obchodzą: Grzegorz, Urban, Magda

Podziękowanie dla SU

„Spotkałeś biednych, wołaj głosem biednych” (Św. JP II)

Lublin, dn. 05.06.2014 r.

Szanowny Pan Dyrektor

Jan Falkowski

Zespół Szkół Jana Pawła II w Wyszkach

ul. Szkolna 17

17-132 Wyszki

 

PODZIĘKOWANIE

Dziękujemy za kontynuację pomocy misyjnej i przekazane ofiary przez Zespół Szkół Jana Pawła II w Wyszkach w akcji ADOPCJA SERCA NA ODLEGŁOŚĆ w wysokości 1700 zł. (jeden tysiąc siedemset zł.) dla dwójki dzieci na rok 2015.

Środki są wsparciem dla naszych Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny, które pracują z dziećmi na wiejskich, ubogich terenach Kenii. W imieniu s. Imeldy Zimińskiej przesyłam słowa duchowej łączności dzieci i rodzin, którym pomagacie. Ofiary zostaną bezpośrednio jej przekazane na potrzeby tych dzieci.

Wielki Bóg zapłać za przygotowanie i zorganizowanie zbiórki ofiar na dwójkę dzieci w szkole, by mogły się uczyć (opłaty, mundurek, leczenie, pomoc w razie potrzeby z żywienia). Dziękujemy tym, którzy natrudzili się najwięcej. Byłam naocznym świadkiem wdzięczności rodzin i dzieci za każdą pomoc, więc tym bardziej nasze starania są potrzebne, pomocne i są wsparciem codziennej pracy misjonarzy i misjonarek.

Obecnie pragniemy wspomóc budowę studni w Tanzanii – w nowej misji naszego Zgromadzenia. Prosimy o progowanie tej akcji. Każdy „grosz” się liczy. A wpłacając ofiary na konto z dopiskiem „studnia” podajemy wodę, tym którzy jej nie mają.

Jeśli KTOŚ chciałby się włączyć to podaję nr konta: 32 1140 2004 0000 3402 7473 7979 PL

Jestem w kontakcie z s. Darianą Jasińską, misjonarką, jej blog – warto poczytać – s. dariana jasińska

z należnym szacunkiem

s. Dawida Wyszkowska MSF

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach