Dzisiaj jest: 8 Grudnia 2023    |    Imieniny obchodzą: Maria, Wirginia, Wirgiliusz

Konkurs biblioteczny rozstrzygnięty!

26 marca 2014 roku został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Moje fascynacje książkami Kornela Makuszyńskiego”. Dzieci z klas I-III oraz IV-VI dosłownie zasypały bibliotekę pięknymi pracami przedstawiającymi kolorowe postacie z książek K. Makuszyńskiego. Po długich obradach zdecydowaliśmy się nagrodzić młodych artystów w dwóch kategoriach wiekowych.

 

 

Poniżej przedstawiam listę laureatów:

 - klasy I-III

  • I miejsce – Aleksandra Łuczaj, kl. II
  • II miejsce – Emilia Olszańska, kl. I
  • III miejsce – Izabela Malinowska, kl. II

 

     
 I miejsce  II miejsce III miejsce 

 

- klasy IV-VI

  • I miejsce – Ewa Rzepniewska, kl. VI
  • II miejsce – Martyna Maksimiuk, kl. V
  • III miejsce – Weronika Wyszkowska, kl. IV

 

     
I miejsce  II miejsce   III miejsce

 

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe, a pozostali uczestnicy nagrody pocieszenia. Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Wszystkim laureatom konkursu gratuluję oraz życzę dalszych sukcesów artystycznych:)

Agnieszka Twarowska

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach