Dzisiaj jest: 22 Lipca 2024    |    Imieniny obchodzą: Maria, Magdalena, Wawrzyniec

Konkurs na ilustrację bajki H. Bechlerowej "Zajączek z rozbitego lusterka" rozstrzygnięty!

W grudniu 2013r. rozstrzygnięty został konkurs plastyczno-czytelniczy na ilustrację do bajki „Zajączek z rozbitego lusterka”. Celem konkursu była popularyzacja twórczości Heleny Bechlerowej, zachęcenie do czytania oraz rozwijanie wyobraźni twórczej i zdolności plastycznych dzieci. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, wpłynęło 28 prac z klas I - III. Komisja konkursowa miała bardzo trudny wybór, ponieważ wszystkie prace były bardzo ciekawe i wykonane z wielkim zaangażowaniem. Po długiej naradzie udało się wyłonić zwycięzców:
I miejsce – Aleksandra Łuczaj, kl. II

II miejsce – Paulina Baranowska, kl. III

III miejsce – Kacper Łuczaj, kl. I

Zwycięzcy zostali nagrodzeni dyplomem, książką oraz nagrodami rzeczowymi, a wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplom i słodka niespodziankę podczas apelu szkolnego.

Wszystkim laureatom oraz uczestnikom serdecznie gratulujemy. Na kolejny konkurs organizowany w bibliotece zapraszamy już wkrótce!

 

 

 

 

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach