Dzisiaj jest: 26 Maja 2024    |    Imieniny obchodzą: Filip, Paulina, Marianna

Konkurs „Plakat zachęcający do czytania” dobiegł końca!

konkursZ przyjemnością informujemy, że konkurs na „Plakat zachęcający do czytania” został rozstrzygnięty. Dziękuję wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie. Jury w składzie: p. wicedyrektor Marta Warpechowska, p. Renata Żukowska, p. Katarzyna Kristosiuk nagrodziło i wyróżniło po jednej najciekawszej pracy z każdej klasy.  
Oto lista osób nagrodzonych w konkursie:


kl. IV-
   Natalia Warpechowska
   Kacper Kamiński
   Marcin Bałło    
   Maciej Łubiński
Kl. V-
   Paulina Baranowska,
Kl. VI-
   Weronika Wyszkowska
   Natalia Trzeszczkowska
Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczniom, którzy zechcieli wziąć udział w konkursie i wykonać pracę, a tym samym przyczynili się do realizacji zadań programu „Książki naszych marzeń”. Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
Zwycięskie prace można podziwiać w bibliotece szkolnej.
 
Agnieszka Twarowska
nauczyciel bibliotekarz

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach