Dzisiaj jest: 23 Lipca 2024    |    Imieniny obchodzą: Bogna, Brygida, Apolinary

Inauguracja roku szkolnego 2017/2018

Witaj Szkoło !

  Całą społeczność szkolną, uczniów, rodziców, nauczycieli zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018. Uroczystości rozpoczynamy tradycyjnie Mszą Św. w kościele pw. Św. Andrzeja Apostoła w Wyszkach o godz: 8:00. Następnie wraz z pocztami sztandarowymi udamy się do szkoły. Po zebraniu ogólnym, które odbędzie się na hali sportowej uczniowie udadzą się do klas na spotkanie z wychowawcami.

  Kursy autokarów szkolnych będą zgodne z rozkładem jazdy z ostatniego tygodnia ubiegłego roku szkolnego.

   Uczniowie przyjeżdżający I kursem autokaru jadą do szkoły, zaś uczniowie z II kursu jadą bezpośrednio do kościoła.

Do zobaczenia w szkole.

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach