Dzisiaj jest: 23 Lipca 2024    |    Imieniny obchodzą: Bogna, Brygida, Apolinary

To już jest koniec… roku szkolnego, a początek wakacji:)

wakacjeWreszcie nadszedł długo wyczekiwany 23 czerwca. Pomimo deszczowej pogody, wszyscy ochoczo podążali do szkoły. Nic dziwnego, przecież już za progiem czekają upragnione wakacje. Atmosfera tego dnia była gorąca, bo radość i duma z osiągnięć oraz moc gratulacji wypełniły halę sportową. Nie zabrakło życzeń, podziękowań i wielu, wielu wzruszeń. Z łezką w oku żegnaliśmy absolwentów gimnazjum. No cóż „coś się kończy, coś się zaczyna…”. Życzymy im powodzenia w nowych szkołach.

Tradycyjnie najbardziej podekscytowani byli najmłodsi. Nerwowo ściskali kwiaty przeznaczone wychowawcom, nie mogąc się doczekać otrzymania swoich cenzurek. Bardzo wielu uczniów otrzymało te najlepsze świadectwa „z paskiem” oraz nagrody książkowe. Na szczególne wyróżnienie zasłużyli Aleksandra Wyszkowska i Michał Seliwanów ze szkoły podstawowej oraz Gabriela Górska i Joanna Trzeszczkowska z gimnazjum. Oni mogą pochwalić się najwyższymi wynikami. Tego dnia poznaliśmy także kolejnych laureatów konkursu „Lolek”. Do zacnego grona dołączyły Patrycja Falkowska z klasy VI oraz Gabriela Górska z II A. Dalej tak trzymać dziewczyny! Gratulujemy wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy przyczynili się do imponujących wyników i sukcesów. Teraz wszystkich czeka zasłużony odpoczynek.

Do zobaczenia 4 września!

M.W.

Tego dnia nasi fotoreporterzy (p. Joanna Kuderska, p. Sławomir Warpechowski) pracowali bardzo intensywnie (i za to im bardzo dziękujemy), w fotogalerii można zobaczyć bogactwo ich dokonań - zapraszamy...

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach