Dzisiaj jest: 23 Lipca 2024    |    Imieniny obchodzą: Bogna, Brygida, Apolinary

"Krasnal-CUP 2017" - II Turniej klas I-III

krasnal_cup9 marca 2017 r. w hali sportowej Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach odbył się II Turniej Piłki Nożnej Halowej Klas I - III szkoły podstawowej – „KRASNAL – CUP 2017”. W turnieju wzięły udział cztery klasy: IIIA, IIIB, II i I w 10 osobowych zespołach. Mecze były rozgrywane systemem „każdy z każdym” (2x7 minut).

Rozgrywki były jak zawsze zacięte, ale w duchu fair play.

Wyniki sześciu rozegranych meczów:
Klasa I x klasa II – 0:2
Klasa IIIA x klasa IIIB – 0:1
Klasa IIIB x klasa II – 5:0
Klasa IIIA x klasa I – 3:0
Klasa II x klasa IIIA – 0:7
Klasa IIIB x klasa I – 8:0

Końcowa klasyfikacja turnieju:
I miejsce – klasa IIIB (3 zwycięstwa)
II miejsce – klasa IIIA (2 zwycięstwa)
III miejsce – klasa II (1 zwycięstwo)
IV miejsce – klasa I (bez zwycięstwa)

Najbardziej obiecującym zawodnikiem turnieju został wybrany Krystian Pietraszko z kl. I, najlepszym strzelcem został Ksawery Onopa z klasy IIIA (7 goli), a najlepszym bramkarzem Karol Oksiuta z kl. IIIB (0 puszczonych goli).

Sędzią głównym zawodów był (n.p.) nauczyciel wychowania fizycznego – Wiesław Tyszkiewicz. Uroczystego otwarcia i zamknięcia turnieju dokonał Dyrektor Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach – p. Jan Falkowski. Wszystkie drużyny otrzymały puchary, zawodnicy pamiątkowe medale, a wyróżnieni piłkarze statuetki.

Wiesław Tyszkiewicz

 

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach