Dzisiaj jest: 23 Lipca 2024    |    Imieniny obchodzą: Bogna, Brygida, Apolinary

„A w karnawale, a w karnawale to wszyscy w głowach mają bale”

bal karnawałowyKarnawał świętuje się w większości krajów świata, a zwyczaj ten pochodzi jeszcze ze starożytnej Grecji. W Polsce pojawił się za czasów szlachty sarmackiej i jest pielęgnowany do dziś. Karnawał to wspaniały czas zimowych balów, zabaw, dyskotek, nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci, a może przede wszystkim dla nich.

W naszej szkole dyskoteka karnawałowa dla najmłodszych odbyła się 16.02.2017 roku. Dzieci z oddziałów przedszkolnych i z klas I-III bawiły się pod „czujnym okiem” swoich wychowawczyń. A że karnawał to również czas, w którym dozwolone jest objadanie się, w czasie przerwy maluchy zajadały się pysznymi pączkami. Niezwykłą atrakcją okazała się „fotobudka”. Każdy mógł wybrać sobie śmieszne gadżety i wyszaleć się przed obiektywem. Dzięki zabawnym zdjęciom impreza na długo zostanie zapamiętana przez wszystkich uczestników.
Na zakończenie zabawy spotkała dzieci jeszcze jedna niespodzianka – odwiedziły nas starsze koleżanki z POCZTĄ WALENTYNKOWĄ. Laurki, serduszka  i urocze wierszyki zachwyciły obdarowanych.
Całą imprezę uświetniała nam karnawałowa muzyka, nad którą czuwał p. Krzyś.

Organizatorzy


Dziękujemy Radzie Rodziców i Zarządowi (naszej) Spółdzielni Uczniowskiej „Pszczółka” za dofinansowanie imprezy.

Zdjęcia w fotogalerii - zapraszamy (link)

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach