Dzisiaj jest: 25 Maja 2024    |    Imieniny obchodzą: Grzegorz, Urban, Magda

Rusza Szkolna Zimowa Liga Futsalu – "SZLiF 2017"

liga futsalu

Ogłaszamy nabór drużyn do "SZLiF-u 2017"

Najważniejsze założenia do rozgrywek – zamiast regulaminu
1.    Rozgrywki będą odbywać się na hali sportowej i pod patronatem Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach w czasie ferii zimowych w roku szkolnym 2016/2017.

2.    Do ligi zapraszamy drużyny składające się z uczniów szkół średnich, gimnazjów i szkół podstawowych. Drużyna może się składać maksymalnie z 10 zawodników, którzy kontynuują naukę w jakiejś szkole (potwierdzenie – ważna legitymacja uczniowska) lub nie ukończyli 18 roku życia.
3.    W lidze nie przewiduje się podziału na kategorie wiekowe – nawet jeżeli zostanie  zgłoszona drużyna z uczniów szkoły podstawowej – gra z pozostałymi drużynami.
4.    Wszyscy niepełnoletni uczestnicy muszą posiadać oświadczenie rodziców na podanym druku (druki można pobrać ze strony internetowej lub w sekretariacie szkoły).
5.    Zgłoszenia dokonujemy w sekretariacie szkoły lub elektronicznie (e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) również na drukach wg wzoru (ze strony internetowej lub w sekretariacie) w terminie do 19 stycznia 2017 r. do godz. 15.00. W rozgrywkach może wziąć udział nie więcej niż dziesięć drużyn, więc po osiągnięciu tej liczby nabór zostanie zamknięty.
6.    Mecze będą rozgrywane codziennie w czasie ferii w godzinach południowych (ok. 10.00 – 14.00, dokładny czas tych rozgrywek będzie ustalany i konsultowany z opiekunami/kapitanami drużyn).
7.    Liga będzie rozgrywana dwuetapowo:
      a)    1 etap – każdy z każdym,
      b)    2 etap – drużyny, które zajmą miejsca od 1 do 4 rozegrają turniej finałowy (final four) – tu rozkład gier po losowaniu.
8.    Wszystkie drużyny, które zakwalifikują się do turnieju finałowego otrzymają nagrody.
9.    Turniej Final Four może być rozegrany w sobotę po feriach szkolnych.
10.    Mecze będą rozgrywane 2x15 min wg przepisów ogólnych futsalu – szczegółową ich interpretację pozostawiamy sędziom – nauczycielom w-f naszej szkoły.
11.    Udział w lidze jest całkowicie bezpłatny.
12.    Zawodników obowiązuje strój sportowy i obuwie przystosowane do futsalu – drużyny nie muszą mieć jednakowych strojów.
O TYM TRZEBA PAMIĘTAĆ…
1.    W trakcie rozgrywek zawodnik może reprezentować wyłącznie jeden zespół.
2.    W wyjątkowej sytuacji (choroba lub kontuzja gracza, zmiana szkoły etc.) dopuszczamy możliwość zmiany maksymalnie 2 zawodników w trakcie całego turnieju (pod warunkiem, że nie występowali oni w innym zespole biorącym udział w rozgrywkach).
3.    Zawodnicy biorący udział w turnieju zobowiązani są do posiadania ważnych badań lekarskich lub poświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w lidze. Takie oświadczenie na liście startowej może złożyć lekarz lub rodzice/opiekunowie zawodników grających w danej drużynie.
4.    Wszyscy zawodnicy muszą być ubezpieczeni przez jednostkę zgłaszającą drużynę do rozgrywek (szkołę, UKS, a w przypadku „dzikich drużyn” przez rodziców/opiekunów).

Druki do pobrania:

Zgłoszenie drużyny/osiadczenia zawodników i rodziców/opiekunów

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach