Dzisiaj jest: 28 Maja 2023    |    Imieniny obchodzą: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

"Jesteś z nami, z Tobą trwamy i zwyciężamy"

Pod takim hasłem w tym roku świętowaliśmy Dzień Patrona i zarazem Święto Szkoły - 21 rocznicę poświęcenia i nadania imienia Jana Pawła II. Było to 30 listopada 2012.

Zgodnie z tradycją społeczność szkolna rozpoczęła ten dzień modlitwą, której przewodniczył ks. Grzegorz Ziembowski. Następnie miała miejsce uroczysta akademia „Odwaga świętości", przygotowana przez uczniów naszego gimnazjum. Wszyscy mieliśmy okazję do wspólnego przeżywania wspomnień sprzed 21 lat oraz duchowej łączności z naszym Patronem. Po spotkaniu złożono kwiaty i zapalono znicz przy pomniku Ojca Świętego. Następnie wszyscy udaliśmy się do wyszkowskiej świątyni, aby udziałem w odpustowej, rekolekcyjnej Eucharystii dziękować za naszego patrona dając jednocześnie świadectwo swojej wiary i przywiązania do nauki bł. Jana Pawła II.

 

Mamy nadzieję, że trwać i zwyciężać z Janem Pawłem II będziemy przez długie lata.

Dziękujemy Ci, nasz Patronie!

Serdeczne podziękowania wszystkim,

którzy wzięli udział

w przygotowaniu uroczystości

Wkrótce zdjęcia, zapraszamy...

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach