Dzisiaj jest: 28 Maja 2023    |    Imieniny obchodzą: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Dzień dziecka w naszej szkole - 06.06.2012r.

klasa VIW tym roku DZIEŃ DZIECKA uczniowie naszej szkoły świętowali w środę 6 czerwca.

Dzień rozpoczęła i wprowadziła w radosny nastrój klasa VI prezentując przedstawienie przygotowane w ramach projektu „Kompetencje kluczowe drogą twórczego rozwoju” pod opieką pani Renaty Żukowskiej i pani Marty Warpechowskiej.

Potem były gry, zabawy i zawody sportowe. W programie gier i zabaw znalazły się: rowerowy tor przeszkód, skok w dal, rzut piłką lekarską, tory przeszkód dla klas ”0”– III szkoły podstawowej, rzut beretem na odległość oraz klasowe przeciąganie liny. Ciekawostką było stoisko z mikroskopem prowadzone przez panią Joannę Kuderską, gdzie można było obejrzeć nie tylko gotowe preparaty dostępne na lekcjach biologii, ale też zrobić własny według zainteresowań.

Główną atrakcją DNIA DZIECKA był niecodzienny w naszej szkole występ rycerzy, podczas którego zaprezentowano uzbrojenie średniowiecznych wojów oraz narzędzia tortur.

Wszyscy obecni uczniowie otrzymali po kiełbasce z bułeczką, napoju i lodzie.

Około godziny 13 zwycięzcom poszczególnych kategorii wręczono medale i puchary, kończąc tym samym dzień pełen wrażeń.

 

Pragniemy złożyć wielkie podziękowanie Radzie Rodziców, a zwłaszcza paniom Beacie Kalinowskiej i Magdalenie Oksiuta za sfinansowanie tak wielu upominków dla naszych sportowców; kierownikowi GOPS Wyszki, pani Marzenie Olszewskiej za pomoc w zapewnieniu poczęstunku; panu Henrykowi Zalewskiemu, dyrektorowi GOKSiT w Wyszkach za podrzucenie nam fajnych nagród oraz panu Waldemarowi Piotrowskiemu za pyszne lody...

Sławomir Warpechowski

Fotoreportaż (tu kliknij)

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach