Dzisiaj jest: 18 Czerwca 2024    |    Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek

„Śpiewamy i tańczymy dla babci i dziadka”

RAW 2864Święto Babci i Dziadka w naszej szkole odbyło się dn. 18 stycznia 2019r.

Wspaniała widownia, czyli goście w osobach: Wójt Gminy Pan Mariusz Korzeniewski, dyrekcja szkoły Pan Jacek Falkowski i Pani Marta Warpechowska oraz Babcie i Dziadkowie obejrzeli show pt. ”Mam talent” w wykonaniu dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniów klas I – III. Popisy uczestników oceniało dziecięce jury.

Jako pierwsi wystąpili uczniowie z klasy I, którzy wprowadzili wszystkich w klimat tego pięknego Święta. Kolejni uczestnicy – dzieci z grupy 3-4 latków i pięciolatków przedstawiły gościom piękne wiersze i piosenki.

Natomiast uczniowie z kl. I-III zaprezentowali występ muzyczny, występ taneczny oraz przedstawienie o dziadku, który tęskni do dawnych czasów mimo, że nie było wtedy smartfonów ani komputerów.

Uczniowie z klasy II opowiedzieli nam za co kochają swoje babcie, dziewczynki z różnych klas zatańczyły menueta dla dziadka, a dzieci z „zerówki” złożyły piękne alfabetyczne życzenia i zaśpiewały piosenkę.

Naszych szacownych gości zachwycił również kolejny występ - taniec aniołków, a rozbawił - taniec „babuszek-staruszek”.

Wszyscy uczestnicy show „Mam talent” otrzymali od jury głos na „TAK”- w nagrodę zaśpiewali babciom i dziadkom „100 lat” i wręczyli pamiątkowe dyplomy.

Serdeczne życzenia naszym seniorom złożyli też Pan i Pani dyrektor oraz Pan wójt.

Pięknym akcentem w wykonaniu przedstawicieli babć i dziadków było podziękowanie za zaproszenie, występy, poczęstunek i pamięć – mali artyści zostali obdarowani przez nich słodkościami.

Serdeczne podziękowania wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie tego święta – zarówno od strony technicznej jak i artystycznej oraz przyczynili się do tego, aby przebiegło ono w miłej i serdecznej atmosferze.

Agata Falkowska

GALERIA

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach