Dzisiaj jest: 16 Kwietnia 2024    |    Imieniny obchodzą: Julia, Erwina, Benedykt

Dzień Rodziny

 

Dzień Rodziny

 

„Mama, tata, siostra, brat

 

I ja – to mój mały świat…”

 

            

dsc01407

   25 maja witaliśmy w naszej szkole niecodziennych gości. Przynajmniej raz do roku dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniowie klas 1-3 mają okazję widzieć obojga rodziców na uroczystości Dnia Rodziny. Niewątpliwie jest to jedna z ważniejszych imprez w naszej szkole, dlatego też zaproszeni goście przybywają licznym gronem. Swoją obecnością zaszczycił nas również wójt gminy Wyszki – pan Mariusz Korzeniewski oraz dyrekcja naszej szkoły – pan Jacek Falkowski i pani Marta Warpechowska.

Zgromadzeni rodzice w dużym skupieniu słuchali wierszy i piosenek w wykonaniu małych aktorów. Nie zabrakło śmiechu, gdy uczniowie prezentowali scenki z życia wzięte na wesoło, a przedszkolaki tańczyły cza-czę. Uczestnicy z zadumą słuchali pięknych wierszy o mamie i tacie. Niejednemu rodzicowi ze wzruszenia zakręciła się łezka w oku podczas słuchania pięknych podziękowań za trud, jaki włożyli w wychowanie swoich pociech. Były życzenia, prezenty i słodki poczęstunek. Dzieci były szczęśliwe, że widzą swoich rodziców, a rodzice byli dumni ze swoich pociech. Do zobaczenia za rok w równie licznym gronie.

 

Anna Wyszkowska-Kondraciuk

GALERIA FOTO

 

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach