Dzisiaj jest: 23 Lipca 2024    |    Imieniny obchodzą: Bogna, Brygida, Apolinary

A pierwsza gwiazdka tuż, tuż…

jumper15 grudnia klasy IVa i IVb wraz z wychowawcami udały się na wycieczkę do Białegostoku. Najpierw miło spędziliśmy czas w Galerii Alfa, gdzie obejrzeliśmy film „Pierwsza gwiazdka”.
Wszyscy z ciekawością oglądali, jak osiołek, owieczka i gołąb podążają za pierwszą gwiazdką i stają się świadkami narodzin Jezusa. Po filmie, korzystając z chwili wolnego czasu, wstąpiliśmy na „małe co nieco” do Mc Donalds.

Wielką frajdą dla dzieci okazała  się jednak zabawa w Jumper Parku. Na początku obejrzeliśmy filmik o bezpieczeństwie podczas zabawy. Mieliśmy do dyspozycji całą salę pełną trampolin, ścian wspinaczkowych oraz basen z gąbkami. Wszyscy chętnie ćwiczyli i bawili się, a na koniec zrobiliśmy razem pamiątkowe zdjęcie. Potem długo jeszcze dzieliliśmy się naszymi  wrażeniami po miło spędzonym dniu.

Elżbieta Godzińska

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach