Dzisiaj jest: 23 Lipca 2024    |    Imieniny obchodzą: Bogna, Brygida, Apolinary

Pasowanie Przedszkolaków

„Dziś jest nasze pasowanie,

są tu nasze drogie Panie…

… już od dzisiaj przyrzekamy,

że przedszkole pokochamy”

 

DSC09894

     24 listopada dzieci z oddziału 3,4-latków miały swój „wielki” dzień. Choć mali i nieśmiali jednak pełni entuzjazmu pierwszy raz wystąpili przed szeroką publicznością. Tego bardzo ważnego dla przedszkolaków dnia zaszczycili nas swoją obecnością: dyrektor szkoły p. Jacek Falkowski, wicedyrektor p. Marta Warpechowska, przewodnicząca Rady Rodziców p. Magdalena Angielczyk, zaproszeni nauczyciele oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych i kl. I. 

 

 

     W tak doniosłym dniu nie mogło zabraknąć również Rodziców. Przedszkolacy pokonali tremę i odważnie zaprezentowali przygotowaną część artystyczną. Pokazali się z najlepszej strony recytując wiersze i śpiewając piosenki, których uczyli się podczas codziennych zajęć. Dzieci po złożonym przyrzeczeniu otrzymały „pasowanie” oraz pamiątkowe dyplomy z rąk Dyrekcji szkoły. Były brawa, gratulacje, prezenty, życzenia i nawet łzy wzruszenia. A ponieważ Pasowanie połączone było z obchodami urodzin Pluszowego Misia, nie mogło zabraknąć małego, słodkiego co nieco”.

     Serdecznie dziękuję Rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości.

 

Anna Wyszkowska-Kondraciuk

GALAERIA FOTO

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach