Dzisiaj jest: 23 Lipca 2024    |    Imieniny obchodzą: Bogna, Brygida, Apolinary

Pisanka z motywem SKO – wystawa

pisankaW marcu, z okazji świąt wielkanocnych, w naszej szkole został zorganizowany konkurs pod hasłem „Pisanka z motywem SKO”. Uczniowie chętnie przystąpili do rywalizacji. Prześcigali się w pomysłach ozdabiania styropianowych jajek. Na konkurs wpłynęło 40 prac wykonanych najróżniejszymi technikami. Wszystkie były piękne, wyjątkowe i niepowtarzalne. Komisja oceniająca pisanki pod kierownictwem p. Renaty Żukowskiej miała bardzo trudne zadania. Nie udało się wyłonić jednej najładniejszej.

Ostatecznie uznano, że wszystkie wykonane są na miarę I, II, III miejsca i zasługują na dyplom oraz nagrodę rzeczową.

Opiekun SKO
Krystyna Zabrocka

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach