Dzisiaj jest: 20 Kwietnia 2024    |    Imieniny obchodzą: Agnieszka, Teodor, Czesław

Jesienny kiermasz rozmaitości Samorządu Uczniowskiego

…to jeden z niezawodnych sposobów gromadzenia funduszy na nasze ,,potrzeby specjalne’’, do których należą wydatki np. na materiały papiernicze, organizację spotkań misyjnych i otrzęsin dla szkolnych ,,kociątek”.

10 października 2012 r. zorganizowaliśmy degustację domowych ciast za przysłowiową ,,złotówkę”. Fakt faktem łakomczuchy wydały więcej, z czego się bardzo cieszymy, ponieważ doceniono nasze zdolności ciastkarskie…i oczywiście więcej wpłynęło do samorządowej sakiewki.

Dodatkowa atrakcją, szczególnie dla maluchów, była loteria fantowa – Każdy los wygrywa!

Och, te pluszaki: słodkie misiaczki, kotki… albo te laleczki…czy też gadżety z modnych kreskówek…każdy je chciał mieć! Zgromadzone fanty, wśród nich także książki, poszły jak przysłowiowe ,,ciepłe bułeczki”.

Szczególne podziękowania naszym rodzicom za okazaną pomoc w kuchni…  słodkie buziaczki drogie mamy!

Zdjęcia z kiermaszu  wkrótce..., a tu link do galerii ze potkania misyjnego

opiekun SU Maria Porucznik