Dzisiaj jest: 18 Czerwca 2024    |    Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek

VIII Sesja Młodzieżowej Rady Gminy VI kadencji

mrg20 października br. odbyła się kolejna sesja MRG Wyszki w Urzędzie Gminy. Radni z klas pierwszych złożyli  uroczyste ślubowanie, aby pełnoprawnie wykonywać swoje obowiązki. Na sesji obecne były władze gminy i szkoły: Pan Wójt, Pani Skarbnik, Pan Sekretarz, Pan Dyrektor i opiekunowie. Gościliśmy także uczniów z klasy III A gimnazjum, którzy przyglądali się obradom.

Sesję prowadziła Przewodnicząca Natalia Zabrocka, do której jako wiceprzewodniczące dołączyły Kinga Młodzianowska i Martyna Bogusz. Obie uczennice zostały wybrane podczas tej sesji w tajnych, demokratycznych wyborach. Skarbnikiem wybrano Gabrielę Angielczyk, a do prowadzenia kroniki zgłosiły się: Aleksandra Pasińska, Paulina Michalska i Paulina Chomicka. Sekretarzem rady nadal pozostała Beata Kardaszewicz, która pisze m. in. protokoły z obrad. Podczas tej sesji radni przyjęli Plan Pracy na rok szk. 2015/2016 oraz omawiali sprawy bieżące.

B. Pierzchało

Zdjęcia w fotogalerii - link

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach