Dzisiaj jest: 13 Lipca 2024    |    Imieniny obchodzą: Małgorzata, Ernest, Henryk

Sesja MRG - 22.03.2012r.

Dnia 22 marca 2012r. w Urzędzie Gminy odbyła się VIII sesja Młodzieżowej Rady. Obecnością swą zaszczycili nas: Pan Wójt Ryszard Perkowski, Pan Dyrektor Zespołu Szkół w Wyszkach Jan Falkowski oraz opiekunowie Pani Bożena Pierzchało i Pan Tadeusz Wielanowski. Podczas sesji radni omówili poprawki do Statutu, zatwierdzili tematykę oraz regulamin III Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Gminie Wyszki, a także przyjęli Deklarację dotyczącą opieki nad Miejscami Pamięci Narodowej na naszym terenie.

         Sesję prowadziła Przewodnicząca Młodzieżowej Rady Martyna Topczewska z kl. IIIB. Na początku, nieobecna na poprzedniej sesji radna Martyna Onopa złożyła ślubowanie. Następnie przyjęto porządek obrad i przystąpiono do pracy. Sprawozdanie z działalności międzysesyjnej rady złożyła przewodnicząca. Nasze działania to:

  • kolędowanie w miejscowości Topczewo
  • udział w WOŚP i akcji pomocy dziewczynie, która straciła nogi w wypadku
  • dyskoteka szkolna (walentynkowa)

         Podczas sesji omówiono także udział innych szkół z Gminy Wyszki w Konkursie Plastycznym na Logo MRG, który będzie rozesłany do uczniów klas V i VI oraz Gimnazjum w Wyszkach już po Świętach Wielkanocnych.

         Głos zabrali także Pan Dyrektor ZS Jan Falkowski, Pan Wójt oraz Sekretarz i Opiekun Rady Pan Tadeusz Wielanowski. Podziękowali młodzieży za zaangażowanie oraz zadeklarowali chęć pomocy.

      

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach