Dzisiaj jest: 29 Marca 2024    |    Imieniny obchodzą: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

Plan pracy MRG 2011/2012

PLAN PRACY

Młodzieżowej Rady Gminy Wyszki IV Kadencji w roku szkolnym 2011/12

1. Udział radnych IV kadencji w obchodach 72 rocznicy bitwy o Olszewo.

1. Udział w ogólnopolskiej akcji „Młodzi Głosują”.

2. Zorganizowanie kampanii wyborczej i wyborów uzupełniających do Rady dla uczniów pierwszych klas gimnazjum.

3. Zakupienie prezentu dla szkoły z okazji uroczystości 20-tej rocznicy nadania szkole imienia Jana Pawła II.

LISTOPAD

1. Zorganizowanie VI sesji MRG IV kadencji- złożenie ślubowania przez nowo wybranych radnych.

2. Aktualizacja gazetek ściennych i kroniki rady.

GRUDZIEŃ

1. Ogłoszenie Gminnego Konkursu Plastycznego na Logo Młodzieżowej Rady dla uczniów ze szkół podstawowych z terenu Gminy Wyszki oraz dla uczniów Gimnazjum w Wyszkach.

2. Pozyskanie sponsorów ( głównie p. Staniszkis ze Stanów Zjednoczonych, którego ojciec walczył pod Olszewem.)

3. Zredagowanie 23 numeru „Głosu Młodych”.

4. Kolędowanie radnych (koniec grudnia 2011r.) w Topczewie.

5. Wyjazd do władz samorządowych (złożenie życzeń świątecznych).

STYCZEŃ/LUTY

1. Organizowanie sesji roboczych i oficjalnych.

2. Dyskoteka walentynkowa.

3. Rozstrzygnięcie konkursu na logo rady.

4. Udział w XX finale WOŚP (Wolontariat).

MARZEC

1.Zorganizowanie III Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Gminie Wyszki.

KWIECIEŃ

1.Opieka nad Miejscami Pamięci Narodowej w: Olszewie, Mulawiczach, Strabli, Wyszkach i Topczewie.

MAJ/CZERWIEC

1. Udział MRG w uroczystościach powiatowych z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Bielsku Podlaskim.

2. Zorganizowanie turnieju „Kocham Cię Polsko”.

3. Wyjazd do Grabowca.

4. Udział w Gminnym Dniu Papieskim.

5. Podsumowanie pracy rady IV kadencji, ostatnia sesja.

Oprócz powyższych działań na bieżąco uzupełniana jest kronika rady, gazetki, informacje na stronie internetowej szkoły, redagowany „Głos Młodych”. MRG włącza się w różne akcje i uroczystości szkolne.