Dzisiaj jest: 3 Maja 2024    |    Imieniny obchodzą: Maria, Nina, Aleksander - ¦więto Konstytucji 3-Maja

"Śpiewajmy Panu". Podlasie 2016 - XXIII Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej

23 festiwal piosenki"Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią (…)”
Mt. 5,7

21 maja utalentowani muzycznie uczniowie naszej szkoły wzięli udział  w Festiwalu Piosenki Religijnej i Patriotycznej, który odbył się w Domu Kultury w Bielsku Podlaskim,  zorganizowanym przez KSM Diecezji Drohiczyńskiej. W festiwalu wystąpiło 30-stu wykonawców w różnych kategoriach.  Poziom prezentowanych utworów był bardzo wysoki, o czym wielokrotnie przypominała komisja nadzorująca przebieg konkursu. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w dwóch kategoriach konkursowych:

a)    zespoły wokalno - instrumentalne: Adrian Falkowski i Julia Warpechowska przygotowani przez panią Joannę Warpechowską
b)    zespoły wokalne  z podkładem muzycznym: Beata Kardaszewicz i Martyna Bogusz przygotowane przez panią Renatę Żukowską.
W obu kategoriach wykonawcy zostali dostrzeżeni przez  jury i nagrodzeni wyróżnieniem za interpretację prezentowanych utworów, co było miłym zaskoczeniem oraz ogromnym sukcesem uczniów.
Nagrodzonym bardzo serdecznie gratulujemy oraz życzymy kolejnych osiągnięć artystycznych.

Emilia Falkowska