Dzisiaj jest: 26 Kwietnia 2024    |    Imieniny obchodzą: Maria, Marcelina, Marzena

II GIMNAZJALNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ

W sobotę 9.03.2013 roku odbył się II Gimnazjalny Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół im. Jana Pawła II zorganizowany przez Zespół Nauczycieli Wychowania Fizycznego w Wyszkach. Na Sali zgromadziło się ok. 50 zawodników reprezentujących klasy gimnazjalne naszej szkoły.

Rozgrywki toczyły się systemem „każdy z każdym” dlatego też zawodnicy mogli sprawdzić swoje umiejętności piłkarskie w dużej ilości meczów. Turniej rozpoczął się o godz. 10.00 i trwał do godz. 15.30. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali nauczyciele wychowania fizycznego : Wiesław Tyszkiewicz, Jacek Falkowski i Sławomir Warpechowski. W przerwie między meczami zawodnicy mogli zregenerować siły posilając się przygotowanymi kanapkami.

Ostateczna klasyfikacja turnieju:

I miejsce – klasa III C

II miejsce – klasa III A

III miejsce – klasa III B

IV miejsce – klasa II B

V miejsce – klasa II A

VI miejsce – klasa I B

VII miejsce – klasa I A

Najwięcej bramek zdobyli: Dawid Górski i Grzegorz Chmielowski (po 12 bramek). Królem strzelców turnieju został Dawid Górski (12 bramek), a najlepszym bramkarzem Damian Topczewski.

W poszczególnych klasach najwięcej bramek zdobyli:

• Klasa I A – Kowalczyk Kamil (2 bramki)

• Klasa I B – Falkowski Kacper (5 bramek)

• Klasa II A – Olszański Krzysztof (5 bramek)

• Klasa II B – Koszycki Andrzej (5 bramek)

• Klasa II B – Skórak Wojciech (7 bramek)

• Klasa III A – Chmielowski Grzegorz (12 bramek)

• Klasa III C – Górski Dawid (12 bramek).

Drużyny sklasyfikowane na miejscach I – III z rąk dyrektora otrzymały okazałe puchary. Najlepsi strzelcy z poszczególnych klas, król strzelców i najlepszy bramkarz otrzymali również nagrody rzeczowe w postaci smyczy do kluczy, plecaków, kubków i długopisów.

Organizatorzy gratulują zwycięzcom, dziękują też serdecznie przybyłym na turniej zawodnikom jak również rodzicom uczniów.

zdjęcia w fotogalerii - TUTAJ