Dzisiaj jest: 28 Marca 2024    |    Imieniny obchodzą: Aniela, Sykstus, Joanna

"Polscy poeci dzieciom" - konkurs w Augustowie

Dnia 28 listopada 2012r.w Zespole Szkół w Augustowie odbyło się roztrzygnięcie Konkursu Recytatorsko - Plastycznego „Polscy poeci dzieciom”. W części recytatorskiej wzięło udział 82 uczestników. Tym bardziej cieszy nas fakt, iż w kategorii klas trzecich I miejsce zajął   Szymon Kalinowski – uczeń naszej szkoły.

Natomiast w części plastycznej Weronika Wyszkowska uczennica klasy trzeciej otrzymała wyróżnienie.

Nagrodzonym uczniom gratulujemy i życzymy sukcesów. Dziękujemy również pozostałym trzecioklasistom, którzy w konkursie uczestniczyli i reprezentowali naszą szkołę.

Bożena Trzeszczkowska

Zamieszczone zdjęcia otrzymaliśmy dzięki uprzejmości Zespołu Szkół w Augustowie. Autorem i jedym właścicielem tych zdjęć jest Zespół Szkół w Augustowie, woj. podlaskie, powiat bielski (źródło: http://zsaugustowo.pl).