Dzisiaj jest: 30 Marca 2023    |    Imieniny obchodzą: Amelia, Leonard, Dobromir

Zagadki żyrafy Lokatki

skoW listopadzie 2015r. Szkolna Kasa Oszczędności propagując oszczędzanie posłużyła się żyrafą Lokatką. Na gazetce ściennej na korytarzu szkolnym uśmiechnięta żyrafa Lokatka prezentowała liczne zagadki i zachęcała uczniów do ich rozwiązywania. Wszystkie rozwiązania (karteczka z imieniem i nazwiskiem ucznia oraz klasą) trafiały do szklanej kuli.


Spośród wszystkich uczestników rozlosowano 10 nagród. Losowania, które odbyło się na apelu szkolnym, dokonała wicedyrektor p. Marta Warpechowska, nagrody zostały wręczone przez dyrektora p. Jana Falkowskiego.
Nagrody zostały zakupione za pieniądze z odsetek od wkładu.

Opiekun SKO

Krystyna Zabrocka

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach