Dzisiaj jest: 23 Lipca 2024    |    Imieniny obchodzą: Bogna, Brygida, Apolinary

Fryzjer u przedszkolaków

fryzjer w przedszkoluDzieci z najmłodszej grupy przedszkolnej z dużym skupieniem słuchały opowiadania pt. „Fryzjer”, było dużo radości i zaciekawienia pracą fryzjera. I właśnie wtedy zrodził się pomysł, aby odwiedzić i obejrzeć prawdziwy zakład fryzjerski. Niestety lutowa aura nie sprzyjała długim spacerom, dlatego też zaprosiliśmy do przedszkola panią Małgorzatę Zapisek – lokalną fryzjerkę. Pani Małgosia z chęcią przyjęła nasze zaproszenie i 22 lutego odwiedziła przedszkolaków.

Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Dzieci z zainteresowaniem słuchały opowiadania o przeznaczeniu i możliwościach wykorzystania fryzjerskich akcesoriów. Pani Małgosia przyniosła ze sobą bardzo dużo ciekawych przedmiotów, które dzieci mogły oglądać, dotykać, a nawet wypróbować -  niejedne z nich były dla dzieci dużym zaskoczeniem. Jednak największą atrakcją były fryzury, które pani Małgosia wykonała dla każdego dziecka, za co przedszkolaki szczerze podziękowały czułym „przytulasem” na zakończenie.

Mam nadzieję, że pani Małgosia będzie miło wspominała to spotkanie, bo dzieci były zachwycone. Dziękujemy...

Anna Wyszkowska-Kondraciuk

W fotogalerii można zobaczyc efekty spotkania - zapraszamy

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach