Dzisiaj jest: 23 Lipca 2024    |    Imieniny obchodzą: Bogna, Brygida, Apolinary

Aktywne ferie - "Noc filmowa w szkole"

noc filmowaSzkoła to nie tylko miejsce, gdzie odbywają się lekcje. Jak się okazuje można też tam spotkać się z nauczycielami i kolegami z ławki na wspólnym oglądaniu filmów.
Noc z 30 na 31 stycznia była wyjątkowa. Młodzież z kl. I  i III  gimnazjum spotkała się, by wziąć udział w Nocy filmowej. Wydarzenie zaczęło się  o godzinie 18.00 w poniedziałek, a dobiegło końca o 7.00 nad ranem we wtorek. Uczniów zachęciły do przyjścia prezentowane filmy, własne towarzystwo… no i nietypowy sposób spędzenia nocy. Całość wymagała oczywiście odpowiedniego przygotowania.

Serdecznie dziękujemy za pomoc przy „technicznej” organizacji naszemu panu dyrektorowi.
Zaczęliśmy od „Listy Schindlera”. W programie były też komedie oraz seria filmów o hobbitach, która niewątpliwie cieszyła się największym powodzeniem.
Noc filmowa była świetną okazją do wzajemnej integracji oraz miłego spędzenia czasu. Z pewnością  uczestnikom zostanie w pamięci wiele ciekawych wspomnień. Gimnazjaliści nieco zmęczeni, ale pełni wrażeń wrócili do domów we wtorkowy poranek, gdzie na pewno odsypiali  nieprzespaną noc.
Z  pewnością powtórzymy Noc filmową, bo to cenna inicjatywa, która świadczy o tym, że szkoła  wcale nie musi być nudna!


Agnieszka Twarowska
Elżbieta Godzińska

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach