Dzisiaj jest: 25 Maja 2024    |    Imieniny obchodzą: Grzegorz, Urban, Magda

Wyjazd do teatru

teatrDnia 22.04.2013r. uczniowie z klas I-III szkoły podstawowej pojechali do Białegostoku do Teatru Lalek na spektakl pt. "Nagi Król". Historia ta zaczerpnięta była z dwóch andersenowskich baśni - "Świniopasa." i "Nowych szat cesarza." brawurowo połączonych w jedną całość. Pyskata królewna, pomysłowy świniopas, obleśny książę i premier służbista - to najciekawsze postaci tej sztuki. Najmłodsi widzowie zachwycały się tymi niezwykłymi bohaterami oraz barwną scenografią. Bawiły się bajecznie, a po powrocie do szkoły chętnie dzieliły się wrażeniami ze spektaklu z innymi.

                                                                                                                         Bożena Trzeszczkowska

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach