Dzisiaj jest: 4 Czerwca 2023    |    Imieniny obchodzą: Helga, Karol, Franciszek

Szkolny Dzień Babci i Dziadka. "Babcia z dziadkiem dziś świętują"

Na twarzach wszystkich zebranych widać było ogromną radość.

Na wstępie dzieci przywitały gości i złożyły Babciom i Dziadkom serdeczne życzenia. Najpiękniej jak potrafiły, dziękowały swoim Babciom i Dziadkom za miłość.

 

 

Dnia 5 lutego 2013r. w naszej szkole odbył się Szkolny Dzień Babci i Dziadka. Dzieci z przedszkola, oddziałów przedszkolnych i klas I- III zaprosiły do szkoły Babcie i Dziadków. Zaproszeni dziadkowie licznie zebrali się na hali sportowej przy stolikach z ciastem i herbatą, aby podziwiać występy swoich wnucząt.

 

Na początku wystąpiły najmłodsze dzieci z naszego przedszkola. Potem dzieci z oddziałów przedszkolnych, a następnie uczniowie z klas I-III.

 

Dzieci wyrecytowały wiele wierszy o miłości do Babć i Dziadków, o wdzięczności za to, że zawsze mają dla nich czas. Zaśpiewały też wiele piosenek okolicznościowych związanych tematycznie z tym świętem. Były też scenki, w których dzieci pokazały, jak bardzo kochają swoich dziadków.

 

Babcie i Dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Następnie dzieci wręczyły przygotowane wcześniej laurki i kwiatki.

 

W dalszej kolejności wystąpiły babcie: pani Anna Niewińska i pani Eugenia Gromada. Serdecznie podziękowały w imieniu wszystkich Babć i Dziadków, dyrekcji, nauczycielom oraz dzieciom za zaproszenie i za życzenia. Na koniec zabrał głos pan dyrektor Jan Falkowski oraz pani dyrektor Marta Warpechowska. Podziękowali gościom za tak liczne przybycie i dołączyli swoje życzenia.

 

Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków.

 

 

 

                                                                                                                        E. Ułaszonek

Zapraszamy do fotogalerii - link

 

 

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach