Dzisiaj jest: 4 Czerwca 2023    |    Imieniny obchodzą: Helga, Karol, Franciszek

"Choinka Noworoczna 2013"

Chyba każda szkoła w Polsce okresie po świętach Bożego Narodzenia, a przed feriami zimowymi organizuje tzw. Choinkę noworoczną. Zwykle włączają się w nią przede wszystkim rodzice, którzy dbają o to, aby dzieciom niczego nie zabrakło.

W naszej szkole w tym roku jak zwykle taka impreza się odbyła i oczywiście rodzice, a zwłaszcza przewodniczące wraz   z „trójkami klasowymi” przygotowali dla naszych uczniów oprawę muzyczną, poczęstunek i inne atrakcje.   Było to 17 stycznia. Najpierw przedszkolaki i uczniowie klas. I-III uczestniczyli w różnego rodzaju konkursach, tańcach i zabawie. Nie mogło zabraknąć także wizyty św. Mikołaja (właściwie było nawet dwóch). Po zabawach dla najmłodszych przyszedł czas na starszaków z podstawówki i gimnazjum, którzy w rytmach disco przetrwali do 19.30. Widząc jak się bawili, jak wspaniale tańczyli można było przypuszczać, że mogliby wytrwać dużo dłużej.

W tym miejscy wypada podziękować rodzicom, którzy jak zwykle ugościli nie tylko uczniów, ale też nauczycieli, pomagali pilnować porządku i bardzo się napracowali. Słowa wdzięczności należą się zwłaszcza przewodniczącym – p. Beacie Kalinowskiej i p. Anecie Piotrowskiej oraz trójkom klasowym z pozostałych oddziałów. Dziękujemy.

W fotogalerii zamieszczamy trochę zdjęć, które otrzymaliśmy dzięki uprzejmości rodzica (a jakże) p. Ryszarda Witaszka. Dziękujemy:) - link do fotogalerii

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach