Dzisiaj jest: 23 Czerwca 2024    |    Imieniny obchodzą: Wanda, Józef, Albin

Narodowe Święto Niepodległości - 11 listopada

Świeto NiepodległościSpołeczność Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach bardzo aktywnie uczestniczyła w obchodach 94 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. 11 listopada 2012 roku reprezentanci Gimnazjum w Wyszkach uświetnili uroczystości rocznicowe w naszej „małej Ojczyźnie”. Mieszkańcy gminy wysłuchali montażu   słowno – muzycznego pt. „Ta , co nie zginęła …„ .

Naszą obecność zaznaczyliśmy też podczas uroczystości powiatowych w Bielsku Podlaskim. Zespół Szkół reprezentowały : Młodzieżowa Rada Gminy i poczet sztandarowy wraz z opiekunami . W poniedziałek 12 listopada montażu oraz prezentacji o Marszałku Józefie Piłsudskim wysłuchały dzieci i młodzież naszych szkół.

 

Agnieszka Twarowska

Fotoreportaż z uroczystości pod Pomnikiem Pamięci i Tożsamości Narodowej w Wyszkach można zobaczyć na stronie parafii wyszkowskiej (link)

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach