Dzisiaj jest: 30 Marca 2023    |    Imieniny obchodzą: Amelia, Leonard, Dobromir

Oszczędzam w SKO

sko2011

   Proszę szanownej publiczności!
   Oszczędność nie jest rzeczą zła,
   a więc w Miejscu Oszczędności
   powie Wam o niej SKO.

 

     21 października 2011r w naszej szkole odbył się apel poświęcony oszczędzaniu. Wszystkich zebranych powitały ucz. kl. III Karolina Pierzchało i Paula Tarasiuk. Dziewczynki przypomniały idee oszczędzania oraz opowiedziały o korzyściach płynących z oszczędzania. Przedstawiły plan działalności SKO na rok szk.  2011/2012. Zaprosiły do udziału w licznych konkursach organizowanych przez SKO. Ostatecznie do oszczędzania przekonali się na pewno wszyscy po obejrzeniu inscenizacji przedstawionej przez kl. III, której końcowe stwierdzenie brzmiało „By pieniądze mieć w kieszeni, oszczędzajmy jak szaleni”. Na zakończenie wszyscy mogli obejrzeć wystawę starych monet i banknotów.

                                                                                              Opiekun SKO
                                                                                         Krystyna Zabrocka

 

Więcej zdjęć w fotogalerii (tu kliknij)

 

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach