Dzisiaj jest: 23 Lipca 2024    |    Imieniny obchodzą: Bogna, Brygida, Apolinary

Babcia z Dziadkiem dziś świętują

16 stycznia 2018 roku w naszej szkole miało miejsce doniosłe i miłe wydarzenie. Tego dnia na zaproszenie swoich wnucząt z oddziałów przedszkolnych i klas I-III przybyli do nas licznie babcie i dziadkowie, by wspólnie świętować Dzień Babci i Dziadka. Swoją obecnością zaszczycił nas wójt gminy p. Mariusz Korzeniewski, dyrektor szkoły p. Jacek Falkowski oraz wicedyrektor p. Marta Warpechowska. 

 

Uczniowie klasy III przywitali gości piosenką oraz ciepłymi słowami wdzięczności za trud, za opiekę, a także za bezwarunkową i bezgraniczną miłość. Następnie dzieci zaprezentowały przygotowany program artystyczny, w którym opowiedziały czym na co dzień zajmują się ich babcie i dziadkowie, które z nich jest bardziej pracowite, a które bardziej niecierpliwe i uparte, jakie prezenty można im przygotować. W krótkim montażu słowno-muzycznym przedstawiły historię babci i dziadka – „O tym jak dziadek z babcią się poznali, a potem się pobrali”. Były też wspaniałe tańce przedszkolaków. Nie zabrakło też okolicznościowych laurek oraz życzeń.

Na zakończenie uroczystości głos zabrał dyrektor szkoły p. Jacek Falkowski, który również skierował do gości słowa z najlepszymi życzeniami. W imieniu babć i dziadków głos zabrała p. Eugenia Gromada, która podziękowała za przygotowaną uroczystość i za zaproszenia. Miłym akcentem było wręczenie paniom z oddziałów przedszkolnych i klas I-III kwiatów i pamiątkowych dyplomów za pielęgnowanie więzi między wnuczętami a dziadkami.

Świętowanie odbyło się na tle dekoracji okolicznościowej wykonanej przez p. Annę Wyszkowską-Kondraciuk.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację święta, a w szczególności mamom, które przygotowały słodki poczęstunek.

Krystyna Zabrocka

GALERIA FOTO

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach