Dzisiaj jest: 1 Marca 2024    |    Imieniny obchodzą: Antonina, Antoni, Albin

Karnawałowy bal przebierańców

      "Dzieci w bardzo efektownych i pomysłowych przebraniach wyśmienicie się bawiły w kółeczkach, parami oraz solo przy skocznej muzyce disco. W trakcie zabawy wybieraliśmy króla i królową balu....".

  Dnia 12 lutego 2013 roku odbył się „Karnawałowy bal przebierańców” w najmłodszej grupie przedszkolnej 3,4-latków. Bal odbył się w ramach zajęć, rozpoczął się po obiedzie o godz. 11.30 i trwał do końca pobytu dzieci w przedszkolu tj. do godz. 13.00. Dzieci w bardzo efektownych i pomysłowych przebraniach wyśmienicie się bawiły w kółeczkach, parami oraz solo przy skocznej muzyce disco. W trakcie zabawy wybieraliśmy króla i królową balu. Wybory zaczęły się od indywidualnych prezentacji strojów, następnie w jawnym głosowaniu, w którym brały udział wszystkie dzieci, wyłoniliśmy zwycięzców, którzy zostali uroczyście ukoronowaniJ. Głosami przedszkolaków królową balu została wróżka Paulinka, a królem wojownik ninja Adrian. Następnie król z królową zatańczyli wspólny taniec.

W ramach chwili odpoczynku zorganizowany był słodki poczęstunek. Słodka chwila radości zaowocowała jeszcze szerszymi uśmiechami na buziach dzieci. Podczas balu nie zabrakło również gości. Przez krótką chwilę gościliśmy pana Dyrektora Zespołu Szkół, który życzył dzieciom udanej zabawy oraz Rodziców, którzy przyszli zobaczyć jak bawią się ich pociechy.

W tym miejscu dziękuję Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie bardzo pomysłowych i pracochłonnych strojów oraz liczę na dalszą udaną współpracę.

Anna Wyszkowska-Kondraciuk

Zapraszamy do fotogalerii - link

   

Nasze filmy w YouTube

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach