Dzisiaj jest: 2 Października 2023    |    Imieniny obchodzą:

Roztrzygnięcie konkursu "Lekcja bezpieczeństwa w sieci"

  Dzięki incjatywie nauczycieli informatyki - p. Anny Niewińskiej i p. Sławomira Warpechowskiego nasza szkoła wzięła udział w II edycji konkursu „Lekcja bezpieczeństwa W SIECI” opartego o materiały „W Sieci. TV”, przygotowane wspólnie przez Fundację Dzieci Niczyje i firmę Microsoft. Celem konkursu była edukacja uczniów klas II i III gimnazjów oraz I i II szkół ponadgimnazjalnych dotycząca bezpieczeństwa w Internecie, a dodatkowo - zaangażowanie nauczycieli i młodzieży w promowanie bezpiecznych postaw i zachowań w sieci.

Nasz udział okazał się na tyle skuteczny, że znaleźliśmy się wśród zwycięzców konkursu. W nagrodę otrzymaliśmy konsolę Xbox Kinect (jak na obrazku). Informację można sprawdzić na stronie organizatora konkursu czyli Fundacji Dzieci Niczyje. (tu kliknij)

Nauczycielom gratulujemy, a uczniom życzymy dobrej zabawy z konsolą w czasie zajęć w świetlicy szkolnej.

 

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach