Dzisiaj jest: 19 Marca 2024    |    Imieniny obchodzą: Józef, Bogdan, Marek
Przetargi (0/0)

W tej kategorii znajdują się pliki do pobrania tylko dla zarejestrowanych nauczycieli ZS w Wyszkach.

Z uwagi na to, że zawierają dane osobowe, dostęp do nich jest ograniczony.

Za utrudnienia - przepraszamy.

Osoby spoza szkoły chcące dotrzeć do tych plików proszone są o kontakt z administratorem strony lub dyrekcją szkoły.

Dane kontaktowe w zakładce "kontakt"

W tym dziale znajdują sie regulaminy dotyczące bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych.

Poniżej prezentujemy dokument wypracowany na warsztatach nauczycieli "Analiza raportu z ewaluacji zewnętrznej" oraz sprawozdanie z nadzoru za I półrocze roku szkolnego 2012/2013.

Ponadto zamieszczamy także inne sprawozdania oraz analizy szkolne.

Dostęp tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych nauczycieli naszej szkoły.

Za utrudnienia przepraszamy.

kprkPoniżej prezentujemy prezentacje przygotowane przez uczniów naszego gimnazjum.

Najpierw do obejrzenia historia konkursów piosenki rosyjskiej w naszej szkole, trochę obrazków z Rosji, a na końcu trzy prezentacje o dynastii Romanowów.

Poniżej zamieszczamy wzory dokumentów rekrutacyjnych.

Najczęściej pobierane pliki

Dobry kolega. Scenariusz zajęć polonistycznych w klasie II szkoły podstawowej. (Scenariusze zajęć o technikach uczenia się oraz z wykorzystaniem tych technik)
Jak się uczyć, aby się nauczyć? Konspekt godziny wychowawczej z zastosowaniem technik uczenia się. (Scenariusze zajęć o technikach uczenia się oraz z wykorzystaniem tych technik)
Katalog sposobów motyowowania - prezentacja (Katalogi technik i motywacji)