Dzisiaj jest: 18 Kwietnia 2024    |    Imieniny obchodzą: Apoloniusz, Bogusława, Bogusław

Tydzień zdrowia

zdjęcie na czołówkęW naszej szkole podejmowanych jest wiele działań dotyczących Zdrowego Stylu Życia wiec tydzień zdrowia trwa u nas cały rok, jednak w ostatnich dniach na terenie naszej placówki pojawiły się plakaty promujące zdrowy styl życia. W klasach starszych zostały przeprowadzone zajęcia podejmujące problematykę depresji oraz zaburzeń odżywiania tj. anoreksja i bulimia Uczniowie klas młodszych wykonali prace plastyczne, na których wyeksponowali w ciekawy sposób zdrowe jadłospisy. W grupach przedszkolnych odbyły się zajęcia kulinarne zachęcające do spożywania warzyw i owoców w różnej formie. Ponadto pojawiły się schody kaloryczności, które wzbudziły wielkie zainteresowanie nie tylko uczniów ale i nauczycieli. Mamy nadzieje, że podjęte działania sprawią że będziemy jak najdłużej młodzi, zdrowi i aktywni.

ZDJĘCIA                                                                                                   Magdalena Tomkiel

Joanna Kuderska – Jakonczuk