Dzisiaj jest: 26 Kwietnia 2024    |    Imieniny obchodzą: Maria, Marcelina, Marzena

Wyjazd przedszkolaków do „Krainy Smyka”

przedszkolaki Dnia 11.12.2014 dzieci z oddziałów przedszkolnych wraz z wychowawczyniami pojechały do „Krainy Smyka” w Białymstoku. Wyjazd zorganizowany był jako "Mikołajkowa” niespodzianka dla maluchów, a jego celem było rozwijanie sprawności ruchowej dzieci oraz integracja grup przedszkolnych.

Punktualnie o godz. 8.00 wyjechaliśmy spod naszej szkoły, a o godz. 9.00 byliśmy już na miejscu. Tuż po wejściu na salę zabaw dzieci były zachwycone ilością atrakcji. Do ich dyspozycji były m.in. baseny z piłeczkami, zjeżdżalnie, labirynty, trampolina, ścianki wspinaczkowe, klocki, samochody, niezliczona ilość zabawek oraz przyrządów kształtujących zmysły dziecka. Dzieci bawiły się świetnie, bez dwóch zdań można stwierdzić, że integracja grup się udała. Podczas dwóch godzin zabawy dzieci z pewnością przebiegły co najmniej maraton, pokonując labirynty i zaglądając do każdego zakamarka „fikolandu”, przez co mogły też zaspokoić swoją dziecięcą ciekawość. O godz. 11.00 czas na zabawę dobiegł końca i wszyscy zdyscyplinowanie i bez „zbędnych” przygód wróciliśmy do szkoły. Podczas drogi powrotnej dzieci „ucięły” sobie krótką drzemkę, co pozwoliło im zregenerować siły do dalszej zabawy w przedszkolu.

wychowawczynie:

Elżbieta Ułaszonek