Dzisiaj jest: 26 Maja 2018    |    Imieniny obchodzą: Filip, Paulina, Marianna

„Bezpiecznie na wsi – nie zbliżaj się zuchu do maszyny w ruchu!”

konkursKasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Białymstoku w bieżącym roku szkolnym organizuje IV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla dzieci pod hasłem „Bezpiecznie na wsi – nie zbliżaj się zuchu do maszyny w ruchu!”, którego celem jest promowanie pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenach wiejskich, poszerzenie wiedzy na temat bezpieczeństwa i higieny pracy w gospodarstwie rolnym, ze szczególnym uwzględnieniem zapobiegania wypadkom z udziałem maszyn i urządzeń wykorzystywanych w pracy rolnika, a także rozbudzanie i rozwijanie zdolności twórczych uczniów szkół podstawowych.

Wszelkie informacje na ten temat dostępne są dostępne na stronie: www.krus.gov.pl/konkursy/konkursy-i-patronaty/2014/iv-ogolnopolski-konkurs-plastyczny-bezpiecznie-na-wsi/.

Zachęcamy uczniów szkół podstawowych do udziału w tym projekcie.

   
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach