Dzisiaj jest: 23 Października 2021    |    Imieniny obchodzą: Serafina, Maksymilian, Witold

Zdalne Nauczanie

Informacje z Biblioteki Szkolnej

Drodzy Czytelnicy!

W związku z zaistniałą sytuacją i koniecznością pozostania w domu zachęcam Was do czytania. Niech będzie to czas nadrobienia lekturowych zaległości. Przygotowałam zestaw źródeł, z których otrzymacie dostęp do ulubionej literatury bez wychodzenia z domu.

https://wolnelektury.pl/

Wolne Lektury to biblioteka internetowa czynna 24 godziny na dobę, 365 dni w roku, której zasoby dostępne są całkowicie za darmo. W jej zbiorach znajduje się 5571 utworów, w tym wiele lektur szkolnych zalecanych do użytku przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Wszystkie dzieła są odpowiednio opracowane - opatrzone przypisami, motywami i udostępnione w kilku formatach - HTML , TXT , PDF, EPUB, MOBI, FB2. W bibliotece znajduje się również kilkaset audiobooków, czytanych przez takich aktorów jak: Danuta Stenka, Jan Peszek czy Andrzej Chyra. Można ich słuchać w formatach MP3 i Ogg Vorbis.

Czytaj więcej: Informacje z Biblioteki Szkolnej

Zdalne Nauczanie/ Kontakt z nauczycielami

Rodzice i Uczniowie, 

informuję, że od 25 marca w zakładce Zdalne Nauczanie pojawią się nowe treści do opanowania. Zgodnie z uchwalonym prawem za prace, zlecone przez nauczycieli będzie można otrzymać oceny. W celu ułatwienia   kontaktu z nauczycielami zamieszczamy adresy e-mile do nauczycieli (w zakładce Dla uczniów i rodziców/Zdalne Nauczanie), na które uczniowie będą przesyłać swoje prace lub kontaktować się z wychowawcami jeśli zajdzie taka potrzeba.

Dyrektor Szkoły, mgr Jacek Falkowski

Czytaj więcej: Zdalne Nauczanie/ Kontakt z nauczycielami

Informacja Pedagoga Szkolnego

ZAPRASZAM DO KONTAKTU Z PEDAGOGIEM SZKOLNYM!

DRODZY UCZNIOWIE ZAPRASZAM DO KONTAKTU W SYTUACJI, JEŚLI POTRZEBUJECIE WSPARCIA, ROZMOWY CZY PORADY.

DRODZY RODZICE ZAPRASZAM DO KONTAKTU ABY WSPÓLNIE SZUKAĆ ROZWIĄZAŃ TRUDNYCH SYTUACJI WYCHOWAWCZYCH I WSPIERAĆ NASZE DZIECI!

Zapraszamy do kontaktu:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pedagog szkolny

Katarzyna Kristosiuk

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach