Dzisiaj jest: 2 Października 2023    |    Imieniny obchodzą:

„Przygody naszych bohaterów książkowych”- konkurs rozstrzygnięty!

W bibliotece  szkolnej zorganizowany został konkurs plastyczno-czytelniczy „Przygody naszych bohaterów książkowych”, który skierowany był do uczniów klasy II i III. Celem konkursu było: rozbudzanie zainteresowań czytelniczych, rozwijanie dziecięcej wyobraźni i aktywności twórczej, doskonalenie sprawności manualnych oraz rozbudzanie świadomości poszanowania książek. Zanim dzieci w swoich domach przystąpiły do rysowania, każda klasa została zaproszona do biblioteki aby posłuchać fragmentów książek, których bohatera musieli później narysować.

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy nazwiska laureatów konkursu:

 „Cukierku, ty Łobuzie”- kl. II

 

I miejsce: Kuczyńska Zuzanna, Miluska Patrycja

II miejsce: Chomicka Julia, Jakoniuk Julia

III miejsce: Pierzchało Maja 

 

   

„Dziadek i niedźwiadek”- kl. III

 wyróżnienia: Tworkowski Dawid, Chomicka Eliza, Falkowska Zuzanna

   

Laureaci i uczniowie wyróżnieni  w konkursach otrzymali piękne książki i breloczki, natomiast pozostali uczestnicy słodycze.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

A. Twarowska

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach