Dzisiaj jest: 26 Maja 2024    |    Imieniny obchodzą: Filip, Paulina, Marianna

"Podróż do krainy zagadek"- aby najmłodsi chętnie czytali

teatrzyk

9 stycznia 2014r. po raz kolejny nasi najmłodsi uczniowie mieli okazję uczyć się poprzez zabawę. Studio Artystyczne AKADA z Suwałk w odpowiedzi na zaproszenie bibliotekarki gościło w naszej szkole ze spektaklem mówiącym o tym, jak ważne jest zdobywanie wiedzy. Przedstawienie promowało czytelnictwo i szacunek do książki.

Zwracało również uwagę na to, że to właśnie w książkach można znaleźć wszystkie odpowiedzi na nurtujące nas pytania oraz poszukiwane przez nas informacje. Aktorzy w bardzo ciekawy sposób uświadomili widzom to, że poszerzając swoją wiedzę mogą osiągnąć w życiu upragniony cel.

Wszystkie dzieci żywiołowo i z zaciekawieniem przeżywali przygody głównego bohatera Filipa i gorącymi brawami pożegnali aktorów i podziękowali za wspaniałe chwile z „teatrem”.

 nauczyciel bibliotekarz- Agnieszka Twarowska

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach