Dzisiaj jest: 11 Grudnia 2023    |    Imieniny obchodzą: Waldemar, Damazy

Słodkiego, miłego… czytania na wiosnę!

wiosna 277

  •     Słodkiego, miłego… czytania na wiosnę” pod takim hasłem 21 marca 2019r. uczniowie świętowali pierwszy dzień wiosny w bibliotece szkolnej. Tego dnia od samego rana czekała na czytelników niespodzianka. Do każdej wypożyczonej książki dołączona została słodka niespodzianka. Frekwencja wypożyczeń tego dnia była imponująca!!! Podczas przerw między lekcjami młodsze dzieci pod okiem starszych koleżanek z wielkim zapałem zmagały się z wiosennymi zagadkami, rebusami i łamigłówkami.
  •       Mimo, iż pogoda za oknami nie przypomina nam jeszcze kolorowej i ciepłej wiosny, to atmosfera w pełni nam to wynagrodziła. Dziękujemy za mile spędzony czas!
  • A. Twarowska
  • GALERIA

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach