Dzisiaj jest: 25 Maja 2024    |    Imieniny obchodzą: Grzegorz, Urban, Magda

Mikołajkowy wyjazd Przedszkolaków do „Fabryki Misia”

przedszkolakiDzieci z grup przedszkolnych 3-5-latków, "0"A i "0"B, 7 grudnia, odwiedziły „Fabrykę Misia” w Białymstoku. Jest to magiczne miejsce, które łączy wiele atrakcji.  Niewątpliwie główną jest stworzenie własnego, unikatowego misia. Jedno dziecko z naszej grupy miało możliwość wyboru skórki, serduszka oraz cech charakteru dla swojego pluszaka. Po przejściu wszystkich etapów produkcji dziecko otrzymało Certyfikat Narodzin Misia wraz ze zdjęciem i gotowym, jedynym w swoim rodzaju misiem.

„Fabryka Misia” to właściwie centrum zabaw dla dzieci. W jednym miejscu znajduje się tak wiele atrakcji stymulujących rozwój dziecka. Przedszkolaki miały możliwość skakania na trampolinie, „kąpieli” w basenie z piłkami, chodzenia po szklanej podłodze, zabawy na wielu różnych zjeżdżalniach i karuzelach, wspinania się, aby pokonać paskowy labirynt, zabaw na interaktywnej podłodze i udziału w wielu grach zręcznościowych. Dzieci korzystały również z przygotowanych strojów, aby choć na chwilę zamienić się w bajkowych bohaterów. Każde dziecko znalazło sobie odpowiednie miejsce do wspaniałej zabawy, a doskonałym tego dowodem był uśmiech na buźce każdego uczestnika wyjazdu. Dzieci, trochę zmęczone ale bardzo zadowolone z mikołajkowego prezentu, wróciły do przedszkola.

Anna Wyszkowska-Kondraciuk

Zapraszamy też do fotogalerii...

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach